Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Model Number | CH1688 |
| Shape | Free Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver |
| Use | Bar, cafe, party |
| What | Hookah Tobacco Filter |
| Width | About 6cm |
| Weight | About 8g |
| Advantage | Clean, Comfortable, Healthy and environmentally friendly |
| Package | Opp bag |
Instock
There are no reviews yet.