Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | MIJIA, MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Type | Household Thermometers |
| Power input | 5V, 1A |
| Battery | Lithium 2000mAh/3.7V |
| Size | 63.6*46*54.6mm |
| Weight | 143g |
| Humidity | 0~99%RH |
| CO2 | 400~9999ppm |
Instock
There are no reviews yet.