Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | cigar lighter, Creative three Torch Butane Gas Turbo Cigar Jet Lighters |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| weight | 85g |
| size | 76*35*20mm |
| Property 1 | gas lighters kitchen |
| Property 2 | camping lighter |
| Property 3 | Survival Lighter |
| Property 4 | smoking accessories |
Instock
There are no reviews yet.