Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | Butane Jet Lighter, Butane Jet Lighter, Gas lighter |
| Technics | Lacquer, Mirror |
| Material | Metal, metal |
| Origin | Mainland China |
| Size | 75*40*15 mm |
| weight | 120 g |
| Whether it can be customized | No, YES |
| Tips | No Gas |
| Usage | Windproof |
Instock
There are no reviews yet.