Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | plain |
| Material | Silicone |
| Model Number | AND1-KP |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Available for 1 | r Fire TV Stick Lite 2021 |
| Available for 2 | Fire TV Stick Lite 2020 |
| Size | 15*40*150mm/0.6*1.6*5.9in |
Instock
There are no reviews yet.