Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Adjust Hinge Chain Steel Pliers For Zippo Lighter |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Size | 13x8cm Approx |
Instock
There are no reviews yet.