Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | Z1 |
| Shape | Free Type |
| Technics | FROSTED |
| Material | Silicone |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Weight | About 17g |
| Package | Opp bag |
| What | Hookah Silicone Seals |
Instock
There are no reviews yet.