Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Panel Material | Black Coating |
| Size | 48-53cm radius |
| Function | Stretch |
| Product | Sunny and Rainy Umbrella |
| Control | Non-automatic Umbrella |
| Material | 190T Nylon Fabric |
| Origin | Mainland China |
| Type | Umbrellas |
Instock
There are no reviews yet.