Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | CH1100 |
| Shape | Free Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Gold/White/Blue/Red/Black |
| The small silicone ring diameter | About 19.3mm |
| The big silicone ring diameter | About 22.6mm |
| Height | About64mm-72mm |
| Weight | About 53g |
| Package | Opp Bag |
Instock
There are no reviews yet.