Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #721BK |
| Technics | Metal |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Fit for | D Brand Lighter L2 |
| Style | Lighter Gift Box |
| Weight | 185g |
| Condition | 100% Brand New |
Instock
There are no reviews yet.