Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | plain |
| Material | Silicone |
| Model Number | ANE2-KC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| size | about 17.2×4.3×1.5cm |
| feature 1 | shock-proof cover |
| feature 2 | anti-drop protection |
| feature 3 | comfortable grip |
| feature 4 | dropshipping/whole sale |
Instock
There are no reviews yet.