Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_custermized | No |
| Model Number | Moisture Absorber Hanging Bag |
| Moisture Absorber Type | Moisture Absorber Bags |
| Origin | Mainland China |
| Material | activated carbon |
| Size | about 13.6*12.2*0.5cm |
| Use period | 1-3 months (subject to seasonal humidity) |
| Quantity | 1/3/6 |
Instock
There are no reviews yet.