Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Product Type | THERMOMETERS |
| Model Number | 97QD5AC404621 |
| Material | Metal, Stainless Steel |
| Thermometer Use | Kitchen Thermometers |
| Thermometer Type | DIAL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Household Thermometers |
| Dial Diameter | 52mm, 52mm, 52mm |
| Back Probe Length | 70mm, 70mm, 70mm |
| Temperature Range | 0-500 degrees, 0-500 degrees |
| Package Includes | 1x Grill Thermometer |
Instock
There are no reviews yet.