Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Lacquer |
| Material | BRASS |
| Brand Name | ZORRO |
| Origin | Mainland China |
| weight | 170g |
| size | 78*51*17mm |
| product type | kerosene lighter |
| Tips | There is no kerosene in the lighter |
Instock
There are no reviews yet.