Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | CH1740 |
| Shape | Free Type, Free Type |
| Technics | MIRROR, Mirror |
| Material | Metal, Metal |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Shisha Hookah Charcoal Holder |
| Width | About 75mm |
| Weight | About 100g/pcs |
| Color | Silver |
| Parking | Opp bag |
| Package Include | 1 X Shisha Hookah Charcoal Holder |
| Height | About 46mm |
Instock
There are no reviews yet.