Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Model Number | CH1676 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | Lacquer |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red / Yellow / Blue / Black |
| The small silicone ring diameter | About 19.4mm |
| The big silicone ring diameter | About 23.4mm |
| Height | About 95mm |
| Weight | About 12g |
Instock
There are no reviews yet.