Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | For Dupont L2 / Ligne 2 Gatsby Lighter Gas Valve |
| Technics | MIRROR |
| Material | PU, Thickened High Quality Rubber |
| Origin | Mainland China |
| Introduction | For Dupont L2 / Ligne 2 Gatsby Lighter Bottom Inflate Gas Valve Anti Leak Sealing |
| Size | Thickness 2.2mm, Diameter 6.4mm, Inner Diameter 3.16mm |
Instock
There are no reviews yet.