Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 4 cm |
| Model Number | Cigarette case |
| Technics | MIRROR |
| Material | Aluminium Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, gray, silver, gold, red, rose gold |
| Is it a one-time | NO |
| Specification | 6.1cm*9.3cm*2.8cm |
| Style | Simplicity |
Instock
There are no reviews yet.