Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3pcs/Lot Hexagonal Inner Hole Replacement Grinding Wheel |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Wheel Size | Outer Diameter 6mm/Inner Hole Diameter 2.5mm/Thickness 3mm |
| Free Shipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.