Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Model Number | CH1714 |
| Shape | Free Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Aluminium, Aluminum |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver |
| Package | Opp Bag |
| Name | Hookah Tin Foil |
| Length | About 12.1cm |
| Weight | About 59g |
Instock
There are no reviews yet.