Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Stainless Steel Diagonal Tweezers |
| Technics | MIRROR |
| Material | STAINLESS STEEL, High Quality Stainless Steel |
| Origin | Mainland China |
| Function | Replace Adjust Cotton Wicks Felt Inner Tank |
| Size | 8.9cm Approx |
Instock
There are no reviews yet.