Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #188 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal, Solid Brass 100% |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue-Gold, Blue-Silver |
| Size | 35mm x 60mm x11mm |
| Gas Type | Refill Butane Gas |
| Windproof | No |
| Rechargeable Electric | No |
| Fit for Crowd | Father, Elders, Husband, Boyfriend, Colleague |
| Gift to | New Year, Birthday, Christmas, Father's Day, Valentine's, Anniversary, Company Souvenirs |
| Customize | Yes |
| Dropshipping | Support |
| Features | Single Soft Flame, NOT Jet Flame |
Instock
There are no reviews yet.