Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | #115 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Colors | Gold, Silver, Black, Red, Blue |
| Windproof | No |
| Refill Gas | Butane Gas |
| Electric/ Usb lighter Rechargeable | No |
| Dimensions | 3.6*6.0*1.0cm |
| Lighter Weight | 146g |
| Flame type | Soft Single Flame, NOT jet flame |
| Occassions | Valentine's Day, Christmas, New Year, Brithday, Anniversary Gift for Men / Boy Friend / Husband/colleague |
| Packing | Only lighter, NOT include adapter or gift box |
| Usages | Cigarret/ Cigar/ Tobacco/ GIfts/ Collections |
| Customizable | Yes |
| Features | Good Sound when opened lid |
Instock
There are no reviews yet.