Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.333 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | OCOOPA |
| Origin | Mainland China |
| Material | Material |
| Power Source | Battery Powered |
| Battery Capacity | 5000mAh*2 |
| Using Time | 16H(8 hours*2) |
| Input Port | Input Port |
| Output | 5V2A |
| Adjustable heating levels | 4 |
Instock
There are no reviews yet.