Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 6 cm |
| Shape | Straight Type |
| Technics | MIRROR |
| Material | Aluminium |
| Brand Name | LOMINT |
| Origin | Mainland China |
| Is_customized | Yes |
| Color | Silver |
| 1 | Retail |
| 2 | Drop shipping |
| 3 | Wholesale |
| 4 | OEM Custom logo |
| Thickness | 0.03mm (30 micron) |
| Width | 12cm and 14cm |
| Total Length | 15 meters |
| Packing | With Saw Blade Color Box |
Instock
There are no reviews yet.