Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Model Number | SH1306 |
| Shape | Straight Type |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Brand Name | SY |
| Origin | Mainland China |
| Color | gold and silver |
| Length | About10.5cm |
| Weight | About43g |
| Product Name | Hookah Charcoal Tongs Tweezers |
| Package | Opp Bag |
Instock
There are no reviews yet.