Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | plain |
| Material | Silicone |
| Model Number | 22BU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Size | about 182*42*19.5mm/7.2*1.7*0.8in |
Instock
There are no reviews yet.