Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LDP006 |
| Technics | Engraving |
| Material | Metal, Solid Brass 100% |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Color | Gold, Silver, Rose-Gold |
| Lighter Weight | 149g |
| Lighter Size | 3.7*6.1*1.1cm |
| Flame Type | Soft Flame |
| Gas Refillable | Butane Gas |
| Windproof | No |
| Usb/ Electronic Rechargeable | No |
| Customizable | Yes |
| Features | Classical Sound |
| Packing | Only lighter, Without Gift Box |
Instock
There are no reviews yet.