Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Free Type |
| Model Number | BXG64-4 |
| Material | Metal, 304 Stainless Steel |
| Brand Name | HONEYPUFF |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 64 MM/45mm |
| Height | 45 MM |
| Color | Silver |
| Net Weight | 581 g / pc |
| Teeth | Sharp Diamond Teeth |
| Layer | 4 Piece |
| Design | 304 Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.