Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 5 cm |
| Model Number | #066 |
| Technics | FROSTED |
| Material | BRASS |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black-Gold, Black-Silver |
| Weight | 146g |
| Gas Type | Butane Gas |
| Body Size | 3.7 * 6.1 * 1.0cm |
| Flame Style | Soft Flame |
| Electric or USB Lighter | No |
| Customizable | Yes |
| Windproof | No |
| Flame Type | Soft flame, not torch flame |
| Packing | Only lighter, Not include adapter or gift box |
Instock
There are no reviews yet.