Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Educational |
| Warning | NO FIRE |
| Gender | Unisex |
| Model Number | fraction toy |
| Material | EVA |
| Brand Name | SIRENXI |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | about 9*9*4.6cm |
| Color | Multicolor |
| Packing | 9 sheet / set fraction toy |
| Feature 1 | Student Teaching Tools |
| Feature 2 | Addition And Subtraction Instrument |
| Feature 3 | Score Question Demonstrator |
| Feature 4 | Kids Learn Teaching Tools |
| Feature 5 | School Supplies |
| Feature 6 | Teaching Aids |
| Feature 7 | Math Educational Toy |
| Feature 8 | Math Teaching Gift |
| Feature 9 | Student Learning Tool |
Instock
There are no reviews yet.