Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Machine-Washable |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Pattern | Dyed |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 100% Mohair |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| weight | 50g/Roll |
| type | Gradient |
| type1 | Colorful Mohair |
| type2 | Rainbow Yarn |
| length | 200M |
| use1 | For Knitting |
| use | Crochet Sweater |
Instock
There are no reviews yet.