Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | SOFT, Educational |
| Gender | Unisex |
| Material | Cloth, Felt |
| Brand Name | dawndesslo |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Size | 29*30cm |
| Feature 2 | Math Toy |
| Feature 3 | Early Learning |
| Feature 1 | Kid Montessori Toys |
Instock
There are no reviews yet.