Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Machine-Washable |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Twist | 2300D |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | 100% Polypropylene |
| Yarn Type | Carded |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| weight | 70g/roll |
| type | Black Brazilian Wool Hair |
| type1 | Synthetic Pre Stretched African Hair Yarn |
| type2 | Braiding Hair Extension |
| type3 | for Women Black |
| type4 | Pure Color |
| Material Grade | Low Temperature Fiber |
Instock
There are no reviews yet.