Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Educational, Educational |
| Warning | Not edible |
| Gender | Unisex |
| Material | Wood, Wood, Silicone |
| Brand Name | dawndesslo |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Color | Wood color, color |
| Size | 18*18*1.5cm |
Instock
There are no reviews yet.