Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 6 cm |
| Features | Educational |
| Warning | no use for 3- |
| Gender | Unisex |
| Model Number | XSH1019 |
| Material | Wood, High Quality Solid Wood |
| Brand Name | MYY |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Certification | CE |
| Montessori Educational Equipment | Arithmetic Exercises |
| Size | 24.7*12.7*5.3cm |
| Weight | 0.85KG |
| Package | Neutral packing |
| Age | 3+ |
| Paint | Nontoxic-paint |
Instock
There are no reviews yet.