Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | Woolen |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| pattern | solid color |
| item number | Teddy fleece |
| gram weight | About 1000g |
| material | polyester |
| Bedding breakdown | Line blanket |
| style | European style |
| applicable season | winter |
Instock
There are no reviews yet.