Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Polyester / Mohair |
| Type | Mohair Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Wool material | Mohair |
| gram weight of a single group | 50g |
Instock
There are no reviews yet.