Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 6 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | Gradient Long Dyed Milk Cotton Wool |
| Strength | 100% |
| Evenness | 100% |
| Twist | 100% |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | High Tenacity |
| Material | 100% Cashmere |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| product name | Gradient Long Dyed Milk Cotton Wool |
| product type | Pearl Lace Mixed Strand Thread Yarn |
| use | Hand Wound Shawl Scarf Sweater Material |
| weight | 300g |
Instock
There are no reviews yet.