Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Strength | Standard |
| Yarn Count | 4ply |
| Evenness | Standard |
| Twist | Standard |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Blended Yarn |
| Feature | Anti-Pilling |
| Material | Cotton / Acrylic, 80%cotton, 20%acrylic |
| Type | Acrylic Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | MULTIONS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Weight | 25g/1pc |
| Color | All the colors you want |
| Quantity | 10pcs |
Instock
There are no reviews yet.