Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Yarn Cones |
| Type | Bamboo Blended Yarn |
| Yarn Type | Carded |
| Brand Name | waasoscon |
| Origin | Mainland China |
| list | 6 x yarn cones |
| Single net weight: | about 30g |
| Product size: | about 5x3x17.5cm |
| Material: | paper |
| Name: | Yarn Cones for Wool Winding |
Instock
There are no reviews yet.