Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Product Care Instructions | Machine-Washable |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Wool / Acrylic |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| type3 | Fancy Section Dyed Wool Yarn |
| weight | 50g/roll |
| type1 | Multicolor Medium Thick Yarns |
| type2 | Sweater Hand-woven Craft Yarn |
Instock
There are no reviews yet.