Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.423 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Hang to dry |
| Use | Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Product Type | Other Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Polyester Blended Yarn |
| Yarn Type | DTY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Length | 130 yards |
| Weight | 400g(±10g) |
| Width | 3 cm/1.18in |
Instock
There are no reviews yet.