Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.272 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 9 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | X318A |
| Registered Trademark | wicker |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Other Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | High Tenacity |
| Material | 100% Nylon |
| Type | Viscose Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Brand Name | COOMAMUU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.