Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | YLS-8 |
| Registered Trademark | / |
| Strength | high |
| Yarn Count | 60s |
| Evenness | standard |
| Twist | 500 |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Hand Knitting |
| Product Type | Other Yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-Pilling |
| Type | Pure cotton yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Brand Name | QZLKNIT |
| Origin | Mainland China |
| colors | 25 colors |
| material | 100% cotton |
| weight | 40g |
| length | 340m/ball |
| Use Crochet | 1.0-1.4mm |
Instock
There are no reviews yet.