Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 5 cm |
| Material | raffia |
| Type | Cotton Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Wool material | other |
| yarn thickness | Hats, bags, slippers, less than |
| Color classification | Light purple sky blue watermelon red light gray mint green purplish |
| length | 180m to 200m per piece |
| Weight | 100g each |
Instock
There are no reviews yet.