Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | 50g/hank |
| Registered Trademark | lotus yarns |
| Strength | well |
| Evenness | well |
| Twist | well |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Fancy yarn |
| Product Type | Other Yarn |
| Technics | Open End / OE |
| Feature | Eco-Friendly |
| Material | Linen / Cotton |
| Type | Cotton Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Brand Name | lotus yarns |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.