Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.426 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cotton / Acrylic |
| Type | Cotton Blended Yarn |
| Yarn Type | Worsted |
| Origin | Mainland China |
| attribute | spinning, 400g, Bobbin yarn, Tug gun, Lover cotton, acrylic fibres, Strand: 8, tufting gun, dyed yarn |
| Needle matching reference | 5mm |
Instock
There are no reviews yet.