Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Product Care Instructions | Hang to dry |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Model Number | TY-95204 |
| Use | Hand Knitting, DIY hand-woven sweater shawl, etc |
| Pattern | Dyed |
| Style | Fancy yarn |
| Product Type | combined filament yarn |
| Technics | Ring Spun |
| Feature | Anti-static |
| Material | Linen / Cotton, Silk + linen |
| Type | Linen Blended Yarn |
| Yarn Type | Combed |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Product name | Silk mini sequin thread |
| Weight | About 50g/ ball |
| Specifications | 9 colors to choose from |
| Features | Silk + mini glitter |
| Packing | Simple packing |
| Place of Origin | China |
Instock
There are no reviews yet.