Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Use | Hand Knitting |
| Pattern | Dyed |
| Style | Fancy yarn |
| Product Type | 100% Wool Yarn |
| Technics | Open End / OE |
| Feature | Moisture-Absorbent |
| Material | Wool / Cotton |
| Type | Wool Blended Yarn |
| Yarn Type | Carded |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Name | Color yarn |
| Twist | None |
| Strength | good |
| Yarn Count | 12 |
| Model Number | X229-300g |
| Evenness | uniform |
| Usage | knitting |
Instock
There are no reviews yet.